wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
alt

O firmieDrukarnia Majorczyk to firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem w zakresie poligrafii.
Specjalizujemy się w produkcji druków reklamowych na wysokiej jakości podłożach i profesjonalnych maszynach drukarskich. Działamy na rynku już od 1984 roku.


 

Gwarancja jakościNasze ponad 25-letnie doświadczenie w branży stanowi o gwarancji jakości wykonanego zlecenia. Do druku używamy najwyższej jakości podłoża
(papier, folia, karton) oraz profesjonalnych farb. Sprawne funkcjonowanie naszej drukarni zapewniają maszyny takich firm jak MAN ROLLAND, Kodak czy Xerox.


Zamawiaj onlineSkorzystaj z usług naszej drukarni internetowej, a przekonasz się, że nasz system zamawiania i obsługi klienta jest niezwykle intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Każdy produkt dostępny na naszej stronie możesz skonfigurować wedle swoich specyfikacji, a projekt graficzny dodasz już na pierwszym etapie zamówienia. Na bieżąco będziemy Cię informować na jakim etapie jest Twoje zamówienie.

Jeżeli masz problem lub nie znalazłeś danego produktu/opcji to zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wykonujemy także nietypowe zamówienia, takie których nie ma w ofercie na naszej stronie internetowej.. 
 

Obsługa płatności oraz wysyłekPłatności w naszej drukarni internetowej obsługują Przelewy24, dzięki temu gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo dokonywanych wpłat. Jeżeli nie chcesz korzystać z usług płatności internetowej to zawsze możesz dokonać przelewu tradycyjnego lub zapłacić w biurze naszej drukarni.
Większość zamówień realizujemy już w 24 godziny od momentu otrzymania wpłaty. Zamówienia wysyłamy również za pośrednictwem firmy DPD.

Firma godna zaufaniaCertyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganna opinią wśród klientów oraz kontrahentów. 
Proces certyfikacji opiera się o innowacyjną metodę określania wskaźnika opinii i zaufania przy użyciu nowoczesnych technologii informacyjnych.
Drukarnia Majorczyk otrzymała certyfikat dnia 10.11.2015 r. Można go obejrzeć tutaj.

Przejdź do strony głównej
Niestandardowy produkt
alt
Certyfikat SSL
alt
Dla stałych klientów
alt
Systemy płatności
  • Przelewy24
Śledź przesyłkę
alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu